Volg ons

Zomer Tour 2026 - Bleijenbeek

Een vrijdag in juli op Bleijenbeek voor een ronde van de Zomer tour. Totaal 9 heren maakte de reis naar Siebengewald om te strijden voor de punten en de dagprijzen.
Ook net aan de grens met d eoosterburen heeft het al een tijdje niet geregend. En dat was te zien aan de baan. De fairways nog een beetje groen maar veel "geel" er omheen.
De greens ook met droge plekken en gebroken aarde. De baan schreeuwt om water. Er werd wel gesproeid tijdens de ronde. Wat dan weer tijdelijk water kon opleveren.

We gingen om 13 uur de baan en waren na 4 uur en 40 minuten weer binnen. Op Bleijenbeek is het af en toe een flink wandeling naar de volgende hole. 
Het was "ondanks..." een heerlijke ronde met dan wat matige scores. Niemand netto onder de baan. 

Na afloop was er eerst een toost op de jarige in ons midden. Nogmaals van harte Dirk!

De speciale verrichtingen op 11 (leary) en 13 (neary). Respectievelijk voor Klaas-Jan en Michel.

Birdies voor Hans B, Arno, Klaas-Jan en Daniël. Een birdie vogel voor op het dressoir voor eenieder. 

De top 3 deze ronde als volgt:

Derde plaats voor Erik met 97 netto. Op de tweede plaats, wederom, Hans Br. met 76 netto. Hij werd net verslagen door Michel die ook 76 netto maakte maar de lagere handicap heeft.

Een aantal heren bleef nog eten om vervolgens tegen 19:30 uur huiswaarts te gaan.

Dank voor de komst naar het verre Limburg en graag tot de volgende GVN zomer tour.

Groet,

Hans

Meer nieuws

Ook lid worden van de leukste golfclub van Nederland?

Lidmaatschappen