Volg ons

Winter Tour 26-27 - Prise d'Eau

Dertien deelnemers aan de start van de 1e ronde van het nieuwe najaar seizoen. Gelukkig niet een echte “winter tour” ronde. Het was licht fris maar verder heerlijk zonnig golfweer.
De baan van Prise d’Eau niet in optima vorm. Fairways redelijk bijgegroeid na alle droogte. De greens helaas niet best. Veel lelijke plekken cq gaten. En daardoor erg hobbelig. Op sommige momenten was het putten meer van “op hoop van zegen”.
Maar goed daar hebben we dan allemaal last van en hopelijk valt de schade in de komende maanden te herstellen.

Deze ronde 2 neary’s beide op hole 8 van elke lus. Op Sijsten 8 wist Michel deze neer te zetten in de 1e flight waarna niemand deze wist te verbeteren.
Op Leij 8 in de laatste flight Patrick Meesters die de bal het dichtst bij de hole sloeg. Op 2,5 cm net rechts op de green.

Uiteindelijk 2 spelers die een birdie konden noteren: Michel en Jeroen.

De top 3 – met een kleine aanpassing – uiteindelijk als volgt:

Derde plek Hans B. met 76 netto. Tweede plaats voor Jacob met 73 netto. Door de verkeerde lus bij invoeren van de scorekaart had Jacob een slag teveel gekregen. Geen 19 slagen maar 18 slagen moesten van de bruto score af. Daarmee kwam hij gelijk met Michel maar die heeft dan de lagere handicap. Dus Michel de winnaar deze ronde.

Komend weekend staan we op Rhoon voor ronde 2 van de najaarserie.

Groet,
Hans

Meer nieuws

Ook lid worden van de leukste golfclub van Nederland?

Lidmaatschappen